גיא שושן

נולדתי בברזיל ואומצתי כתינוק על ידי הורים חדשים בארץ, גדלתי במשפחה מוזיקלית מאוד. אחיו הגדול של אבי הוא דני שושן סולן להקת הצ'רצ'ילים המיתולוגית, מפיק אלבומם הראשון והמוערך של מינימאל קומפקט יחד עם ברי סחרוף ורמי פורטיס. ואחיו הצעיר הוא גבי שושן זכרונו לברכה, כוכב רוק אדיר משנות השבעים. אצלנו המוזיקה הייתה עיניין שבשיגרה ומאז ועד היום אני זוכר את עצמי מסתובב על הבמות בכל רחבי הארץ. את דרכי המוזיקלית התחלתי בגיל שבע כרקדן מודרני והופעתי עם דודיי. כשהגעתי לגיל בר מצווה שאלו הורי מה ארצה כמתנה, טיסה לברזיל? או מערכת תופים? התשובה הייתה מהירה.. מערכת תופים!!

בעל ניסיון גדול בהוראה ואני מורה במישרה מלאה, לימדתי מאות רבות של תלמידים. בשנים האחרונות הכרתי את שי פסטרנק ומאוד התחברתי לגישתו ולשיטת הלימוד בבית הספר, לאחר שלמדתי תופים אצל שי, הצטרפתי לצוות המורים ב'שי פסטרנק בית הספר לתופים'. רעיון ושיטת הלימוד מאוד קסמה לי ומצאתי את עצמי חלק מהמשפחה. את כול כולי אני משקיע בלמידה והוראה ואשמח להעביר את הידע שלי אל התלמידים.

תרגישו חופשי ליצור קשר.

המורה הראשון שלי לתופים היה רונן בשקין ממנו למדתי המון, לאחר מכן התקבלתי בהצלחה ללימודים ב"תלמה ילין", שם למדתי במגמת הג'אז של בית הספר התיכון. באותו זמן השקעתי המון בלימודי גיטרה, פסנתר וכמובן תופים. בגיל 21 סיימתי את לימודי במכללת "הד" למוזיקה בתל אביב והייתי המתופף הראשון שקיבל שתי מלגות הצטיינות. הלימודים ב"הד" היו עבורי מאוד משמעותיים ומהנים. בכל אותה תקופה עשיתי שיעורי פיתוח קול התחלתי לכתוב שירים מקוריים. המוזיקה והתופים הם בשבילי הכל לכן המשכתי את לימודי בבית ספר "רימון", שם למדתי אצל רוני הולן, ניר נקב שתרמו לי רבות לנגינה. אני מאוד אוהב לתופף וגם ללמד ועבורי התלמידים הם מרכיב חשוב בחיי. החיבור שלי לאנשים הוא עמוק ואני מאוד נהנה לראות את תלמידיי מתקדמים ונהנים.

שתפו את העמוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598