שיעורי תופים בוידאו למתקדמים 2

שיעורי תופים בוידאו למתקדמים 2 בנושאים חשובים מאוד למתופפים. בשיעורי התופים הבאים נלמד לנגן מקצבים עם גוסט נוטס למתופפים מתקדמים. מומלץ לראות את שיעורי התופים עד הסוף.

שי פסטרנק בית הספר לתופים – מתמחים בשיעורי תופים בתל אביב. צוות המורים המנוסה מעביר שיעורי תופים פרטיים בכל הרמות מגיל 6 ומעלה. אנחנו עושים הכל בחיוך, כייף ואהבה גדולה.

לקביעת פגישת הכרות התקשרו: 0503556598 או צרו קשר באתר.

מקצבים עם גוסט נוטס 1

שיעור תופים בוידאו זה עוסק  בנגינת גוסט נוטס על הסנר. גוסט נוטס הן מכות חלשות על הסנר שמוסיפות הרבה גרוב ועיניין לנגינה על הסט. בשיעור תופים זה נלמד להוסיף מכה אחת של גוסט נוסט על הסנר. במכות אלה משתמשים המון בנגינה והן מופיעות המון במוזיקה. חשוב מאוד להתאמן לאט וכך לפתח שליטה ויכולת בנגינה. בשיעור זה מובאים דברים בתימצות, אני ממליץ לכולם לחפש דרכים מעניינות לשלב את הנושא של השיעור בנגינה שלהם.

מקצבים עם גוסט נוטס 2

שיעור תופים בוידאו זה עוסק  בנגינת גוסט נוטס על הסנר. גוסט נוטס הן מכות חלשות על הסנר שמוסיפות הרבה גרוב ועיניין לנגינה על הסט. בשיעור תופים זה נלמד להוסיף שתי מכות גוסט נוסט על הסנר. במכות אלה משתמשים המון בנגינה והן מופיעות המון במוזיקה. חשוב מאוד להתאמן לאט וכך לפתח שליטה ויכולת בנגינה. בשיעור זה מובאים דברים בתימצות, אני ממליץ לכולם לחפש דרכים מעניינות לשלב את הנושא של השיעור בנגינה שלהם.

מקצבים עם גוסט נוטס 3

שיעור תופים בוידאו זה עוסק  בנגינת גוסט נוטס על הסנר. גוסט נוטס הן מכות חלשות על הסנר שמוסיפות הרבה גרוב ועיניין לנגינה על הסט. בשיעור תופים זה נלמד להוסיף שלוש מכות גוסט נוסט על הסנר. במכות אלה משתמשים המון בנגינה והן מופיעות המון במוזיקה. חשוב מאוד להתאמן לאט וכך לפתח שליטה ויכולת בנגינה. בשיעור זה מובאים דברים בתימצות, אני ממליץ לכולם לחפש דרכים מעניינות לשלב את הנושא של השיעור בנגינה שלהם.

מקצבים עם גוסט נוטס 4

שיעור תופים בוידאו זה עוסק  בנגינת גוסט נוטס על הסנר. גוסט נוטס הן מכות חלשות על הסנר שמוסיפות הרבה גרוב ועיניין לנגינה על הסט. בשיעור תופים זה נלמד להוסיף ארבע מכות גוסט נוסט על הסנר. במכות אלה משתמשים המון בנגינה והן מופיעות המון במוזיקה. חשוב מאוד להתאמן לאט וכך לפתח שליטה ויכולת בנגינה. בשיעור זה מובאים דברים בתימצות, אני ממליץ לכולם לחפש דרכים מעניינות לשלב את הנושא של השיעור בנגינה שלהם.