דרור רוסתמי

נולדתי בשנת 1982 בקיבוץ מעיין צבי. משחר ילדותי אהבתי מאד מוסיקה וקצב. בגיל 13 נרשמתי ללימודי תופים. מאז ועד היום לא נפרדו דרכנו. אני בוגר מגמת המוסיקה של הביה"ס המשותף חוף הכרמל,שם ניגנתי במגוון רחב של הרכבים ועשיתי כעשר יחידות בגרות במגמת המוסיקה. וכמו כן למדתי בבית הספר רימון.

בעשר השנים האחרונות אני מורה לתופים במספר בתי ספר. יש לי ניסיון עצום בהוראה ולימדתי עד כה מאות רבות של תלמידים. אני מאוד נהנה ללמד ועבורי זה כייף גדול.

ההיכרות שלי עם שי פסטרנק היא ארוכת שנים, ודרכינו הצטלבו לא מעט לאורך הדרך. אני מלמד עם ספריו המצויינים של שי "ללמוד תופים" כבר שנים רבות. כמורה התחברתי מאוד לשיטת הלימוד שבספר.

התופים הם חלק מרכזי מאד בחיי ובאישיותי, אני רואה בנגינה ממש כדרך חיים וכך גם את לימוד התופים. במהלך השיעורים אני מקנה ערכים אלו לתלמידיי, תוך שמירה על הנאה ותחושת סיפוק מתהליך הלמידה.

תרגישו חופשי לתאם איתי פגישת היכרות.

לאחר שירותי הצבאי התחלתי את לימודי בבית הספר רימון, במקביל הצטרפתי למספר הרכבים שהופיעו ברחבי הארץ. אחד ההרכבי הבולטים הייתה להקת feelabout

עם הלהקה הקלטתי אלבום אחד, וקיימנו שני סיבובי הופעות בארה"ב, וסיבוב הופעות באירופה.  בשנת 2007  זכתה הלהקה בשיר השנה בטקס היוקרתי "פרסי המוסיקה של לוס אנגלס ללהקות עצמאיות".

כמו כן אני מנגן במספר פרוייקטים חדשים שממש בימים אלו קורמים עור וגידים.

צפו בקליפ של הלהקה שלו במהלך סיבוב הופעות בארה"ב.

שתפו את העמוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598