ניקי קינסברונר

נולדתי ב-1980 וכבר מגיל קטן מוזיקה הייתה חלק בלתי נפרד ממני. התחלתי בגיל 8 ללמוד פסנתר בקונסרבטוריון קריית – אונו וכעבור שנתיים התחלתי ללמוד תופים ככלי משני אך מהר מאד הפכו התופים והקצב למרכיב העיקרי בחיי. סיימתי תיכון כבוגר מגמת המוזיקה וכבוגר ונגן ראשי בתזמורת הנוער של קירית אונו. ב 12 שנים האחרונות אני מעביר שיעורים פרטיים ומלמד במרכז שטיינברג בחולון, שיעורים פרטניים והרכבי כלי הקשה תזמורתיים ומגלה כל פעם מחדש עד כמה אני אוהב את המקצוע ואת הזכות הגדולה של להיות מורה ולהעביר מהידע  והניסיון שלי לתלמידיי.

כמורה לתופים אני שם את עצמי בנקודת מבטו של התלמיד, ולהבין את הדרך הטובה ביותר לחוות את הכלי עבורו. אני תמיד מרגיש את התלמיד ומספק לו את התחושה הטובה ביותר, כך ששיעור התופים בשבילו זה הכיף הכי גדול!!  בשנים האחרונות  גיליתי את הספר של שי פסטרנק “ללמוד תופים” ומיד התלהבתי. בספר יש את הכל,  אופן הלימוד, השיטה ודרך העברת המידע שקיימת בספר. מאז אני מלמד עם הספר באופן קבוע. את שי פסטרנק פגשתי בשנים האחרונות, עברתי אצלו השתלמות קצרה,  וכאשר שי הציע לי להיות מורה לתופים ב’שי פסטרנק בית הספר לתופים’, שמחתי להיות חלק מצוות המצויין. בית הספר מיוחד, מקום אינטימי, משפחתי, מקצועי ופשוט כיף להיות חלק מצוות המורים לתופים בבית הספר. אשמח מאוד לפגוש אתכם אצלי בשיעורים.

אחרי הצבא בער בי הרצון להעשיר את הידע במוזיקה ולפגוש נגנים נוספים לכן נרשמתי ללימודים בבי”ס רימון. שם למדתי אצל טובי המורים ביניהם רוני הולן וניר נקב וסיימתי בהצלחה בשנת 2009. בשנים האחרונות פרט להוראה זכיתי ללוות ולנגן עם אמנים מדהימים שחלקם היו בשבילי גיבורי ילדות בנוף המוזיקה בארץ ביניהם : ירמי קפלן, איגי דיין, דנה ברגר, ירונה כספי ועוד להקות ופרויקטים  בהם לקחתי חלק פעיל בנגינה והפקה.

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598