סתיו ליפיץ

נולדתי ב-1990, ומגיל צעיר מאוד נמשכתי למוסיקה ולנגינה. התחלתי ללמוד תופים בגיל 6, כשעוד לא הגעתי לפדאלים. מאז ועד התיכון לקחתי שיעורים על כלי נגינה רבים ומגוונים, כאשר בתיכון נרשמתי למגמת מוסיקה והחלטתי להתמקד בתופים. סיימתי בהצטיינות 10 יחידות בגרות עם רסיטל.

מוזיקה תמיד ריתקה אותי, ואחרי השחרור מהצבא החלטתי לצלול למוסיקה ותופים כדרך חיים. סיימתי בהצטיינות את התוכנית האקדמית לנגני ג’אז בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בשיתוף עם ה-New School בניו יורק, והתחלתי לנגן וללמד באינטנסיביות. לאורך השנים יצא לי לנגן אם מוזיקאים מעולים שאני מעריך ואוהב כגון רונה קינן, ערן צור, אמיר דדון, סיסטם עאלי, ארון גולדברג ועוד שלל פרויקטים ולהקות שאני אוהב עד מאוד.

יש לי אהבה עמוקה למוסיקה, לנגינה וללימוד, כמורה אני תמיד מנסה להעביר כמה שיותר מהאהבה הזאת לתלמידים, לעזור להם למצוא את נקודת החיבור שלהם לתופים, את התחום שיעורר אצלם את הסקרנות ללמוד ואת החדווה לנגן.

את שי פגשתי לפני כשנה וחצי, וגיליתי איש יקר ומורה רגיש ויסודי. שמחתי להצטרף לבית הספר שלו, להכיר תלמידים חדשים ומורים מעולים אחד אחד. אשמח לפגוש אתכם אצלי בשיעורים.

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598