רונן אברון

אחרי ניסיון של המון שנים כמורה פתחתי את הדרך האמיתית להגיע לכל תלמיד ותלמיד. אני ממש מרגיש שהחיבור בין המורה לתלמיד הוא הכוח המניע להצלחה תרגישו חופשי לתאם איתי פגישת היכרות.

עבורי לתופף, זו חוויה בה אני מתחבר באופן הכי עמוק לחשיבה, לגוף ולרגש. הנאה של האדם בחברת עצמו ובתוך עצמו. יחד עם זאת, תיפוף הוא חוויה חברתית. בין שני מתופפים, לא משנה מה רמת נגינתם, נוצרת תקשורת ואחדות. אותה אחדות נוצרת בין מתופף לנגן כלי מלודי, בין מתופף לרקדן, ובין מתופף להרכב או תזמורת. אלו בדיוק החוויות שהייתי רוצה להעניק לכל תלמיד שלי. בשיעורים עצמם נלמד מקצבים המגיעים משלל תרבויות – רוק , פופ , לטיני, ועוד. נשלב בין לימודים שיטתיים הכוללים טכניקה, יציבה, נשימה ואחיזה נכונה ובריאה, ומנגד, נלמד להתבטא בדרך אינטואיטיבית אישית המותאמת לסגנון האישי של כל תלמיד.

התחלתי את קריירת התיפוף שלי בגיל שלוש עשרה. במהלך השנים למדתי אצל המורים המשפיעים והחשובים ביותר בישראל כגון דיוויד ריץ׳, סם וידר ויוסי בוזין. במהלך השנים ניגנתי בהרכבים מוזיקליים שונים, בין היתר עם אייל שכטר, איגי ווקסמן, אדם בן לביא (פישי הגדול), מירו וחלוצי החלל, היי פייב, ורד קלפטר ועוד רבים וטובים. בשנת 2002, לאחר בחינות קבלה, קיבלתי מלגה לאוניברסיטת ברקלי בבוסטון והתחלתי את לימודי שהסתיימו ב 2007 עם תואר מקצועי במוזיקה. במהלך השנים בארה״ב עד חזרתי לארץ בקיץ 2020 התגוררתי בבוסטון, לוס אנג׳לס, וכיותר מעשור בניו יורק, שם ניגנתי עם אמנים והרכבים  שונים. בנוסף רונן היה חבר בלהקת הרוק-פופ האינדית בשם Spirit Animal שהיו חתומים בין היתר בחברת התקליטים Atlantic records.  כבר לפני עזיבתי לארה״ב גיליתי את אהבתי לעולם החינוך ולימוד תופים, דבר שהתפתח והתעצם במשך השנים בהם לימד אלפי תלמידים באופן פרטי, בבתי ספר פרטיים, וגם במוסדות רשמיים וגדולים. בחמש שנים האחרונות לימדתי בבית הספר למוזיקה גדול בארה"ב School of Rock והעברתי כיתות אמן וסדנאות בבית הספר.את שי אני מכיר שנים, ומאוד מתחבר לשיטת הלימוד של בית הספר. ״אני נהנה ללמד מוזיקה ולחלוק את הידע שלי , בעוד שהרקע המוזיקלי שלי הוא מאוד נרחב כתוצאה מחשיפה לתרבויות שונות. אני מספק לתלמידים שלי הזדמנות לפרוח , ליצור ולפתח הבנה מלאה של עולם התופים, ריתמיקה , מוסיקה ואומנות.


בנוסף, כיום אני מלמד ב'שי פסטרנק בית הספר לתופים'. מנסיוני העשיר מצאתי את הדרך הנכונה ללימוד עם כל תלמיד ותלמיד. לימדתי מאות רבות של תלמידים ולכן יש לי הידע והניסיון ללמד כל תלמיד. שיטת הלימוד אצל שי מאוד נכונה עבורי, ואני מתחבר לדרך לימוד זאת וכמובן שאפשר לראות את התוצאה המצויינת אצל התלמידים שלי. מבחינתי נגינה על תופים זה: ריכוז, מדיטצייה, הקשבה, תנועה ושיחרור אנרגיות ורגשות שונים. וזה מה שאני משתדל להעביר לתלמידי. וכמובן שהכי חשוב שהתלמיד יהנה ושהיה לו כיף לבוא לשיעורים ללמוד תופים.

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598