רז קליין

מורה לתופים במרכז עם ניסיון גדול עשיר. נולדתי בשנת 1991 בנתניה, החיבור שלי עם מוזיקה התחיל בגיל צעיר מאוד, גדלתי בבית מוזיקלי ואומנותי, יצירה תמיד הייתה בסביבה שלי והשפיעה עליי עמוקות, בשלב מאוד מוקדם הבנתי שמוזיקה יוצרת אנרגיות אדירות גם אצל היוצר וגם אצל המאזין ודרך ניסוי ותהייה הגעתיאל התופים.


בגיל 14 נרשמתי לקונסרבטוריון המקומי בנתניה והתחלתי ללמוד, זמן קצר לאחר מכן התחלתי לנגן עם עוד אנשים והייתי נוסע בדרכים בישראל כדי לנגן בלהקות, לראות הופעות ולמלא את חיי ביצירה. בגיל 17 זכיתי להופיע עם להקה מקומית ב’תחרות’ להקות נתניינית מול מאות אנשים ובאותו יום הבנתי שהכיף האדיר שאני חווה על התופים עושה טוב גם לאחרים, לאחר מכן החלטתי להשקיע את עצמי בהתפתחות מוזיקלית כדרך חיים.

דרך ההתפתחות הזו התחלתי ללמד והבנתי שהתופים נותנים לנו יותר מכיף, הם נותנים לנו בטחון, מראים לנו שכל דבר שנרצה נוכל להצליח בו ויוצרים שלווה שאין כמוה. ומי שבוחר ללכת במסע עם התופים לומד את השפה הטובה בעולם, שפה שכולם מבינים, לא חשוב איפה הם גדלו ומי הם.

ההכרות שלי עם שי פסטרנק הייתה מקרית לחלוטין, בגיל 13-14 חבר מבית הספר שלי למד אצלו תופים ובאתי לצפות בשיעור, לאחר קצת יותר מ-10 שנים חוויתי סגירת מעגל ואני זוכה ללמד תלמידים בבית הספר שלו, משתמש בשיטה שמתוארת בספר שלו ובכלים שצברתי במשך השנים בעצמי.

כיום אני מלמד, מופיע, מקליט ויוצר במשרה מלאה בצורות שונות ומגוונות. אשמח לתת מהידע שלי לכל מי שמעוניין להתפתח.נתראה על התופים!  

רוצים שיעור במתנה? הרשמו עכשיו וקבלו שיעור ווידאו במיוחד בשבילכם!

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598