שיטת הלימוד

שיטת לימוד תופים היחודית פותחה על ידי שי פסטרנק.

אופן הלימוד

בשי פסטרנק בית הספר לתופים מתקיימים שיעורי תופים במתכונת אחד על אחד תוך שימת דגש על הקניית ידע ולימוד תופים באווירה מהנה וחיובית.

בית הספר מיועד לכל תלמיד שרוצה ללמוד תופים ללא חשיבות אם הוא מתופף “מתחיל” או מתופף “מתקדם”, הלימוד הוא לפי רמתו של התלמיד.

שי פסטרנק וצוות המורים מלמדים לפי שיטת לימוד ייחודית אותה פיתח שי על בסיס נסיונו הרב. השיטה מאפשרת התאמה אישית לכל תלמיד, ובצורה בה הוא מעוניין להתפתח אם זה בצורה מקצועית בהרכב מוזיקלי ו/או בצורה חובבנית להנאה אישית שלו. השיטה בנויה על לימוד והטמעת מיומנויות של הנגינה דרך תרגול נושא אחד בכל שיעור ובכך מפתחת ומחזקת את היכולות הנדרשות ממתופף בימינו. שיטת הלימוד פשוטה, יעילה ומבטיחה לא רק שיפור יכולות התיפוף אלא גם הנאה מהלימוד עצמו כי אם לא נהנים לא לומדים…

כיום אלפי תלמידים ברחבי הארץ לומדים לפי שיטת לימוד זאת דרך סדרת הספרים המצליחה “ללמוד תופים“.

אופן הלימוד מתבצע לפי רמות הבאות:

  • מתחילים: לימוד אחיזה, ישיבה נכונה, תווים, מקצבים, מעברים ונגינה עם מוזיקה לפי רמת התלמיד.
  • בינונים: לימוד כל היסודות, עבודה על הטכניקה, מקצבים, מעברים, סולואים,שליטה במשקלים שונים ונגינה עם מוזיקה לפי רמת התלמיד.
  • מתקדמים: עבודה על “סאונד” מהכלי, דינמיקה, פוליריתמיקה, סולואים, עבודה על גרוב, אילתור, סגנונות שונים ונגינה עם מוזיקה לפי רמת התלמיד.
  • מקצועיים: פוליריתמיקה, שליטה בקצב, סאונד, מציאת ה”קול האישי” כמתופף, נגינה בכלי עם זרימה ושליטה, עבודה כמתופף בהקלטות והופעות. נגינה עם מוזיקה לפי רמת התלמיד.

שיעורי חוויה–  מיועדים לכל מי שמעוניין לחוות ולטעום את עולם התיפוף, ההתנסות הינה חד פעמית ויכולה גם לשמש כמתנה נהדרת למי שרוצה להגשים את חלומו.

שתפו את העמוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

רוצים שיעור במתנה? הרשמו עכשיו וקבלו שיעור ווידאו במיוחד בשבילכם!

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598