שיעורי תופים בוידאו למתקדמים 7

שיעורי תופים בוידאו למתקדמים 7 בנושאים חשובים מאוד למתופפים. בשיעורי תופים הבאים נלמד לנגן טריולות למתופפים מתקדמים. מומלץ לראות את שיעורי התופים עד הסוף.

שי פסטרנק בית הספר לתופים – מתמחים בשיעורי תופים בתל אביב. צוות המורים המנוסה מעביר שיעורי תופים פרטיים בכל הרמות מגיל 6 ומעלה. אנחנו עושים הכל בחיוך, כייף ואהבה גדולה.

לקביעת פגישת הכרות התקשרו: 050-3556598 או צרו קשר באתר.

טריולות שמיניות

שיעור תופים בוידאו זה עוסק בנגינה של טרילות. יש שתי חלוקות מרכזיות של הקצב, חלוקה לארבע וחלוקה לשלוש. בשיעור תופים זה נלמד את החלוקה של הקצב לשלוש הנקראת טריולות. טרילות שמיניות הן למעשה שלוש מכות שנכנסות בתוך רבע אחד, והמרחק בין המכות זהה והן תופסות את כול חלל הרבע. מומלץ לספור 1-2-3 תוך כדי הנגינה ובכך להרגיש את הקצב.

טריולות רבעים

שיעור תופים בוידאו זה עוסק בנגינה של טרילות. יש שתי חלוקות מרכזיות של הקצב, חלוקה לארבע וחלוקה לשלוש. בשיעור תופים זה נלמד את החלוקה של הקצב לשלוש הנקראת טריולות רבעים. טרילות רבעים הן למעשה שלוש מכות שנכנסות בתוך שני רבעים, והמרחק בין המכות זהה והן תופסות את כול חלל החצי. מומלץ לספור 1-2-3 תוך כדי הנגינה ובכך להרגיש את הקצב.

טריולות חצאים

שיעור תופים בוידאו זה עוסק בנגינה של טרילות. יש שתי חלוקות מרכזיות של הקצב, חלוקה לארבע וחלוקה לשלוש. בשיעור תופים זה נלמד את החלוקה של הקצב לשלוש הנקראת טריולות חצאים. טרילות חצאים הן למעשה שלוש מכות שנכנסות בתוך תיבה שלימה של 4/4, והמרחק בין המכות זהה והן תופסות את כול חלל התיבה. מומלץ לספור 1-2-3 תוך כדי הנגינה ובכך להרגיש את הקצב.

טריולות חלקי 16 – סקסטולות

שיעור תופים בוידאו זה עוסק בנגינה של טרילות. יש שתי חלוקות מרכזיות של הקצב, חלוקה לארבע וחלוקה לשלוש. בשיעור תופים זה נלמד את החלוקה של הקצב לשלוש הנקראת טריולות חלקי 16 או סקסטולות. הסקסטולות  למעשה שש מכות שנכנסות בתוך רבע אחד, והמרחק בין המכות זהה והן תופסות את כול חלל הרבע. מומלץ לספור 1-2-3 תוך כדי הנגינה ובכך להרגיש את הקצב.

שתפו את העמוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598