עמרי אלעזרי

נולדתי בירושלים בשנת 1993, מגיל צעיר אהבתי מוזיקה ונמשכתי אליה באופן טבעי. כילד הייתי גונב דיסקים לאחותי הגדולה ולכל מי שסביבי וכך נחשף לסגנונות שונים ולנגנים שונים ומגלה את עולם המוזיקה.

בכיתה ג' הבנתי שאני רוצה להיות מתופף וכתנאי ללימודי תופים הורי התעקשו שאלמד פסנתר קודם לכן. לאחר שנתיים מייגעות קיבלתי מקלות תופים שאותן לא עזבתי עד היום. בשנת 2011, עם הכניסה לשנת השירות ולשירות הצבאי, נכנסתי לעולם החינוך המוזיקלי וגיליתי כמה הוא פלטפורמה משמעותית לחיבור בין בני אדם וכמה מוזיקה היא כלי חזק לחיבור האדם לעצמו ולסביבה שלו. כחייל המשרת בנח"ל, למדתי במסגרות שונות ולצד זאת המשכתי לנגן ולהופיע בסופי שבוע. את השנים האחרונות הקדשתי ללמידת עולם ההוראה והדרכה המוזיקליים, לימדתי והדרכתי במסגרות שונות, גילאים שונים ורקעים מגוונים, ואני יכול להגיד ששיטת הלימוד של שי היא מדוייקת ועוברת על כל נקודות המפתח שנגן/ית מתחיל/ה צריך לעבור.

מבחינתי נגינה על תופים היא סביב חיבור לעצמי, לגוף שלי, לחושים שלי, התמדה והתגברות על מכשולים ובסופו של דבר יצירה והבעה עצמית, והדבר הכי טוב שזה כל כך כיף ומשחרר שאין סיכוי לא להנות מללמוד תופים! תרגישו חופשי לתאם איתי פגישת היכרות.

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598