שיעורי תופים למבוגרים

שי פסטרנק בית הספר לתופים – שיעורי תופים למבוגרים

בבית הספר מעבירים שיעורי תופים למבוגרים, נשים או גברים, עד גיל 99. אין צורך בניסיון או רקע, ואין צורך לקנות תופים בהתחלה. אלא רק רצון ללמוד לתופף והכי חשוב להינות ולהגשים חלום.

אנו מזמינים את התלמיד לפגישת היכרות שבמהלכה המורה מסביר לעומק את אופן הלימוד, איך מתאמנים, מהלך השיעור ושיטת הלימוד. וכמובן גם נותנים לתלמיד לתופף ומלמדים אותו דבר או שניים, ובכך לראות שיש חיבור אל התופים ואל המורה, הפגישה ללא עלות ויש לתאם מראש. התקשרו עכשיו 0503556598.

לנוחות התלמידים המובגרים יש אפשרות לקיים שיעורים בשעות הבוקר, בשעות הערב המאוחרות וגם ביום שישי. המטרה למצוא את הזמן המתאים לתלמיד כך שיבוא לשיעורים בכיף ובזמן שנוח לו.

שי פסטרנק בית הספר לתופים – שיעורי תופים למבוגרים במתכונת שיעור שבועי על בסיס קבוע, באותו יום ובאותה שעה עם אותו המורה. ניתן לקיים שיעורים על בסיס מקום פנוי ובתיאום מראש.

על מנת ללמוד תופים בגיל מבוגר הדבר החשוב ביותר הוא הרצון של התלמיד. כיוון שהשיעור הוא פרטי אז למורה יש אפשרות לעבוד בצורה מעמיקה עם התלמיד ולהתקדם לפי יכולתו והבנתו. בגיליים המבוגרים חשוב לנו שהתלמיד יהנה, יבוא לשיעורים בלי לחץ, ירגיש חלק ממסגרת לא מחייבת ולא מלחיצה. אנו שמים דגש על חיבור לתופים, אהבה לקצב, לימוד קליל של תווים, למידה של שירים ונגינה עם מוזיקה. חשוב שלתלמיד תיהיה חוויה נעימה, מעצימה ומהנה על מנת שיגלה עיניין וחשק להמשיך להתקדם בלימוד התופים. אין ספק שבכל גיל ההנאה היא המפתח להצלחה.

צוות המורים של בית הספר עם ניסיון רב בלימוד תופים מבוגרים. בעלי גישה סבלנית, קלילה וחיובית.

התקשרו עכשיו לקביעת פגישת היכרות  0503556598 או צרו קשר באתר.

תלמידים ממליצים

קרן סבן
קרן סבן
קרא עוד
אומרים שאחד הסימפטומים של משבר גיל 40 הוא הדחף להגשים חלומות אז - איזה כייף להגשים חלום בבית הספר לתופים של שי פסטרנק 🥁 שי וכל המורים בבית הספר לתופים מדהימים ועושים את המקסימום כדי ללמד את הדרך ויותר מזה, כדי להנות ממנה. מתופפת את דרכי למשבר גיל 50😉
עמי עמנואלי
עמי עמנואלי
קרא עוד
לומד בבית הספר כבר המון שנים. סטודיו משוקע, שיטת לימוד כיפית ומתאימה למבוגרים עסוקים. צוות של מורים מדהים!!
הקודם
הבא

שתפו את העמוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

רוצים שיעור במתנה? הרשמו עכשיו וקבלו שיעור ווידאו במיוחד בשבילכם!

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598