שיעורי תופים לנוער

שי פסטרנק בית הספר לתופים – שיעורי תופים לנוער

בבית הספר מעבירים שיעורי תופים לנוער, בנים או בנות. אין צורך בניסיון או רקע, אין צורך לקנות תופים בהתחלה. אלא רק רצון ללמוד לתופף והכי חשוב להינות ולהתחבר למוזיקה וקצב.

אנו מזמינים את ההורים והילד לפגישת היכרות שבמהלכה המורה מסביר לעומק את אופן הלימוד, איך מתאמנים, מהלך השיעור ושיטת הלימוד. וכמובן גם נותנים לילד לתופף ומלמדים אותו דבר או שניים, ובכך לראות שיש חיבור אל התופים וחיבור אל המורה. בגיל זה יש חשיבות עצומה לחיבור בין המורה והתלמיד. הפגישה ללא עלות ויש לתאם מראש – 0503556598

שי פסטרנק בית הספר לתופים שיעורי תופים בגילאי הנוער. בית הספר פתוח כל השבוע מהבוקר עד שעות הערב ובנוסף ימי שישי. מתקיימים שיעורים פרטיים של 45 דקות, שיעור שבועי באותו יום ובאותה שעה עם אותו המורה.

על מנת ללמוד תופים הדבר החשוב ביותר הוא הרצון של הילד. כיוון שהשיעור הוא פרטי אז למורה יש אפשרות לעבוד בצורה מעמיקה עם התלמיד ולהתקדם לפי יכולתו והבנתו. אנו שמים דגש על חיבור לתופים, אהבה לקצב, לימוד קליל של תווים, למידה של שירים ונגינה עם מוזיקה. חשוב שלתלמיד תהיה חוויה נעימה, מעצימה ומהנה על מנת שיגלה עיניין וחשק להמשיך להתקדם בלימוד התופים. אין ספק שבכל גיל ההנאה היא המפתח להצלחה.

צוות המורים של בית הספר עם ניסיון רב בלימוד תופים לנוער. בעלי גישה חינוכית, סבלנית וחיובית, ובעלי מודל חיובי לחיקוי עבור התלמיד.

התקשרו עכשיו לקביעת פגישת היכרות  0503556598 או צרו קשר באתר.

שתפו את העמוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב facebook

רוצים שיעור במתנה? הרשמו עכשיו וקבלו שיעור ווידאו במיוחד בשבילכם!

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598