שיעור תופים משפחתי

לתופף יחד על תופים, חוויה מיוחדת ומקורית..

חוייה משפחתית מושלמת

בבית הספר מעברים שיעורי חוויה בתופים לכל סוגי הקבוצות. משפחה שרוצה לעבור חוויה משותפת ומיוחדת, קבוצת חברים שרוצים לחגוג יום הולדת שלא תשכח, או שרוצים לעשות משהו מיוחד שטרם עשיתם יחד. אין צורך להיות עם ניסיון או ידע, וכל משתתף מנגן לפי רמתו ויכולתו. הקבוצה יכולה להיות מגוונת מבחינת בנים ובנות ובכל גיל. בשיעור החוויה הקבוצתי כל משתתף מנגן על מערכת תופים מלאה, יש אפשרות לקיים שיעור כזה עד 19 משתתפים. במהלך השיעור לומדים לנגן מקצבים, מעברים, תרגילים משותפים, ובעיקר מנגנים הרבה מוזיקה ושירים שחברי הקבוצה אוהבים. מטרת השיעור היא לחוות את עולם התופים והקצב, להיכנס אל עולם המוזיקה והכל בכיף, בחיוך ובאנרגיה מטורפת.
IMG_20190715_215627

אנשים ממליצים

שי! נחתתי אצלך כך לפתע פתאום, ועזרת לבעלי להגשים לי חלוםכי עוד משחר נעוריי אני חולמת לתופף, ועם הסבלנות וההומור שלך היה לי ממש כיף!עם המקלות שהשארת כמזכרת עבורי, אני עכשיו מתופפת בכל מקום אפשרי... אז שי, המון תודה, אתה באמת "נגן מאומן" ! נהניתי איתך – חבל על הזמן !!!
איריס
שי תותח, תודה רבה על ה"שיעורי חוויה"… היה פשוט מעולה, נהניתי מכל רגע. אין ספק שהשארת אותי עם טעם של עוד.אישתי שיזמה והזמינה את המתנה, עכשיו תצטרך להתמודד עם המצב : )
פדריקו
מי שלא ניסה לתופף לא יכול להבין את ההרגשה שמקבלים כשמצליחים לתופף מקצב חדש, זה מן שילוב של ההרגשה שיש כשפתאום פותרים חידה ממש קשה עם ההרגשה של ריקוד סוחף בו זמנית…מה שאפילו יותר מדהים בחוויה זה שי שמשלב אהבה לתיפוף עם אהבה לבני אדם, ללא ספק השילוב המנצח (:
אייל
IMG_20190715_215717

חוויה..חוויה..חוויה..

אורך השיעור כשעה ורבע, ניתן לקיימו בכל יום מ 09:00 עד 22:00, וביום שישי מ 09:00 עד 18:00. אין צורך בידע מוקדם, כישרון מוזיקלי, או חוש קצב. כמעט כל משתתף שמגיע לשיעורי תופים, מגיע בלי ידע או יכולת, הכל לומדים במהלך השיעור. מתחם הסדנאות נמצא במרכז שוסטר ברמת אביב ג', תל אביב. בסמוך למתחם סדנאות התופים יש המון מסעדות ובתי קפה, כך שאם רוצים להמשיך למסעדה אחרי השיעור, מאוד פשוט להישאר באזור.

סדנאות חוויה למסיבת בר/בת מצווה וימי הולדת

במתחם הסדנאות  ניתן לקיים סדנאות מכל הסוגים. סדנאות תופים לבר מצווה, בת מצווה , או יום הולדת. עד 19 משתתפים, שכל אחד מנגן על מערכת תופים מקצועית ומלאה. במהלך הסדנה לומדים לנגן מקצבים, מעברים, סולואים והכי חשוב מנגנים עם שירים שהמשתתפים אוהבים! משתחררים ועושים הרבה רעש.. אורך הסדנה הוא כשעה, ניתן לקיים סדנה ארוכה יותר עם הפסקות לאוכל ושתיה. 

תרגישו חופשי לשתף...

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598