שיעור תופים זוגי

שיעור תופים זוגי חוויה אדירה ובלתי נשכחת.

שי פסטרנק בית ספר לתופים מתמחים בשיעורי תופים כבר עשר שנים. חמישה מורים לתופים מעבירים שיעורים לעשרות רבות של תלמידים המגיעים מדי שבוע לשיעורים בשני הסניפים בתל אביב. בנוסף לשיעורים הקבועים אנו מעבירים שיעורי חוויה בתופים, ושיעורי תופים זוגיים. שיעור החוויה בתופים הוא אינו שיעור רגיל אלא שיעור מיוחד במינו. שיעור חוויה זוגי בתופים הוא שיעור מיוחד, אחרי עשרים שנה של ניסיון כמורה פיתחתי שיעור מקורי, מעניין, קליל ומצחיק שמטרתו היא כיף גדול, הנאה וחוויה בלתי נשכחת. פתחתי מערך של שיעור מיוחד ומוכן מראש המתאים לכל אחד.

שיעור תופים

שיעור תופים זוגי נערך במתכונת מיוחדת ומתאים לכל זוג שרוצה להתנסות בשיעור תופים כייפי וקליל. שיעור תופים בזוג מתאים לכולם. כלומר ניתן לעשות שיעור תופים זוגי עם שני בני זוג, שיעור תופים זוגי עם שני מבוגרים, שיעור תופים זוגי עם הורה וילד או שיעור תופים זוגי עם שני ילדים יחד.

כיוון שהשיעור הוא פרטי,כלומר אני וזוג התלמידים, אני מתאים את רמת השיעור ליכולת של מי שמגיע לשיעור. בשיעור תופים זוגי מתופפים רק דברים שתוכלו לנגן. ובכך אתם הופכים להיות מתופפים וכוכבים רוק לשעה ורבע. שיעור תופים זוגי מתאים לכולם, וכל מי שמגיע לשיעור אינו צריך שום ידע או ניסיון בנגינה או במוזיקה כלל.

שיעור זוגי של שעה ורבע: 490 ש"ח.

שיעור זוגי של חמישים דקות: 390 ש"ח.

הסטודיו מרווח וגדול ויש שתי מערכות תופים מקצועיות ואיכותיות. בשיעור תופים זוגי כל תלמיד מנגן על מערכת תופים משלו. בשיעור תופים זוגי לומדים את שמות התופים, תרגילים מגניבים על התופים, מקצבים, מעברים. מנגנים קטעי תופים בזוג. בנוסף מנגנים יחד איתי ולומדים לנגן שירים מוכרים ושירים שהתלמידים אוהבים.  אני מלמד את התלמידים לנגן מקצב, ואני מנגן בגיטרה ומקימים "להקה קטנה". בכך שאני מנגן  בגיטרה זה הופך את השיעור לשמח יותר וכמובן אמיתי יותר, כי התלמידים מרגישים שהם כבר כמו מתופפים בלהקה! המטרה שלי להגיש חלום לתלמידים ולגרום לו להרגיש מתופפים אמיתיים.

במידה וכל מלווה אחר רוצה לבוא הוא מוזמנ/ת להיות נוכח/ת בשיעור. הסטודיו גדול ומרווח ויש מקום לכולם, ספה נוחה לישיבה, שתיה חמה/קרה ואספרסו .

האם אתם רוצים לעשות משהו שעדיין לא עשיתים יחד?  לתופף בזוג עם מישהו אהוב.. (-

למידע נוסף על שיעור חוויה אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא.

תרגישו חופשי להתקשר 0503556598 או צרו קשר באתר.