שיעור תופים זוגי

שובר לשיעור תופים זוגי חוויה אדירה ובלתי נשכחת

המתנה המושלמת

שי פסטרנק בית ספר לתופים מתמחים בשיעורי תופים כבר עשר שנים. שמונה מורים לתופים מעבירים שיעורים לעשרות רבות של תלמידים המגיעים מדי שבוע לשיעורים בשני הסניפים בתל אביב. בנוסף לשיעורים הקבועים אנו מעבירים שיעורי חוויה בתופים, ושיעורי תופים זוגיים. שיעור החוויה בתופים הוא אינו שיעור רגיל אלא שיעור מיוחד במינו. שיעור חוויה זוגי בתופים נערך איתי, שי פסטרנק, אחרי עשרים שנה של ניסיון כמורה פיתחתי שיעור מקורי, מעניין, קליל ומצחיק שמטרתו היא כיף גדול, הנאה וחוויה בלתי נשכחת. פתחתי מערך של שיעור מיוחד ומוכן מראש המתאים לכל אחד.

שיעור תופים זוגי נערך במתכונת מיוחדת ומתאים לכל זוג שרוצה להתנסות בשיעור תופים כייפי וקליל. שיעור תופים בזוג מתאים לכולם. כלומר ניתן לעשות שיעור תופים זוגי עם שני בני זוג, שיעור תופים זוגי עם שני מבוגרים, שיעור תופים זוגי עם הורה וילד או שיעור תופים זוגי עם שני ילדים יחד.

כיוון שהשיעור הוא פרטי,כלומר אני וזוג התלמידים, אני מתאים את רמת השיעור ליכולת של מי שמגיע לשיעור. בשיעור תופים זוגי מתופפים רק דברים שתוכלו לנגן. ובכך אתם הופכים להיות מתופפים וכוכבים רוק לשעה וחצי. שיעור תופים זוגי מתאים לכולם, וכל מי שמגיע לשיעור אינו צריך שום ידע או ניסיון בנגינה או במוזיקה כלל.

IMG_20190715_215717

אנשים ממליצים

שי! נחתתי אצלך כך לפתע פתאום, ועזרת לבעלי להגשים לי חלוםכי עוד משחר נעוריי אני חולמת לתופף, ועם הסבלנות וההומור שלך היה לי ממש כיף!עם המקלות שהשארת כמזכרת עבורי, אני עכשיו מתופפת בכל מקום אפשרי... אז שי, המון תודה, אתה באמת "נגן מאומן" ! נהניתי איתך – חבל על הזמן !!!
איריס
שי תותח, תודה רבה על ה"שיעורי חוויה"… היה פשוט מעולה, נהניתי מכל רגע. אין ספק שהשארת אותי עם טעם של עוד.אישתי שיזמה והזמינה את המתנה, עכשיו תצטרך להתמודד עם המצב : )
פדריקו
מי שלא ניסה לתופף לא יכול להבין את ההרגשה שמקבלים כשמצליחים לתופף מקצב חדש, זה מן שילוב של ההרגשה שיש כשפתאום פותרים חידה ממש קשה עם ההרגשה של ריקוד סוחף בו זמנית…מה שאפילו יותר מדהים בחוויה זה שי שמשלב אהבה לתיפוף עם אהבה לבני אדם, ללא ספק השילוב המנצח (:
אייל

חוויה שטרם עשיתם יחד..

הסטודיו מרווח וגדול ויש שתי מערכות תופים מקצועיות ואיכותיות. בשיעור תופים זוגי כל תלמיד מנגן על מערכת תופים משלו. בשיעור תופים זוגי לומדים את שמות התופים, תרגילים מגניבים על התופים, מקצבים, מעברים. מנגנים קטעי תופים בזוג. בנוסף מנגנים יחד עם המורה ולומדים לנגן שירים מוכרים ושירים שהתלמידים אוהבים.  המורה מלמד את התלמידים לנגן מקצב, ולעפמים מצטרף בנגינת גיטרה ומקימים "להקה קטנה". זה הופך את השיעור לשמח יותר וכמובן אמיתי יותר, כי התלמידים מרגישים שהם כבר כמו מתופפים בלהקה! המטרה שלנו היא להגיש חלום לתלמידים ולגרום לו להרגיש מתופפים אמיתיים.

במידה וכל מלווה אחר רוצה לבוא הוא מוזמנ/ת להיות נוכח/ת בשיעור. הסטודיו גדול ומרווח ויש מקום לכולם, ספה נוחה לישיבה, שתיה חמה/קרה ואספרסו .

האם אתם רוצים לעשות משהו שעדיין לא עשיתים יחד?  לתופף בזוג עם מישהו אהוב.. (-

למידע נוסף על שיעור חוויה אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא.

עלויות ואפשרויות השיעורים

שיעור חוויה זוגי

550 שעה ורבע
  •  
  •  
  •  
פופולרי

שיעור חוויה זוגי

440 50 דקות
  •  
  •  
  •  

שלחו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אפשר גם בטלפון 050-3556598