• ספלאש בית ספר לתופים

  של שי פסטרנק

 • שיעורי תופים בכל הרמות והגילאים

  בשני הסניפים בתל אביב

 • בניהולו של שי פסטרנק

  מורה בכיר ומחבר סידרת הספרים המצליחה "ללמוד תופים"

  התופים שלי

ספלאש בית הספר לתופים

שיעורי תופים לכל ברמות והגילאים באחד משני הסניפים המפוארים שלנו בתל אביב. צוות המורים המנוסה שלנו מעבירים שיעורי תופים פרטיים. שיטת הלימוד בנויה בהתאמה אישית לכל תלמיד ובאופן בו הוא מעוניין להתפתח, בין אם זה כמתופף מקצועי בהרכב מוזיקלי או להנות מתיפוף כתחביב. בבית הספר – "ספלאש" מלמדים שי פסטרנק וצוות המורים על פי שיטת לימוד תופים ייחודית. את השיטה פיתח שי לאורך שנותיו כמורה לתופים בהן לימד אלפי תלמידים בכל הגילאים ובכל הרמות. שיטה זו מופיעה בסדרת הספרים המצליחה "ללמוד תופים" אותה חיבר שי. שיטת הלימוד פשוטה, יעילה ומבטיחה לא רק שתדעו לתופף אלא גם שתהנו מדרך הלימוד. האמצעי הוא המטרה

לקביעת פגישת היכרות התקשרו 0503556598

שי פסטרנק

שי פסטרנק

שי פסטרנק בוגר רימון ובעל השכלה אקדמית מאוניברסיטת ברקלי בבוסטון, מורה בכיר עם ניסיון של מעל 20 שנה, מחבר סידרת ספרי התופים המצליחה "ללמוד תופים". שי מנהל את ספלאש בית הספר לתופים.  לפירוט על שי פסטרנק לחץ כאן.

שיעור חוויה בתופים

תמיד חלמתם לתופף? החבר או החברה תמיד מתופפים על ההגה בזמן נהיגה? שיעור חוויה בתופים יסדר את הכל… סטגדיש!! 

את שיעורי החוויה בתופים אני מעביר כבר מספר שנים, עם הזמן ולאחר מאות שיעורי חוויה פיתחתי את השיעור המושלם – שילוב של כיף גדול, הנאה ומזכרת לכל החיים. שיעור החוויה התופים הוא מקפיץ, מצחיק ומיוחד.שיעורי חוויה בתופים מיועדים לכל מי שמעוניין לחוות ולטעום את עולם התיפוף והקצב. בשיעור החוויה לומדים את הדברים החשובים לנגינה בתופים כמו: רקע היסטורי של התופים והקצב, אחיזה נכונה, נגינה על כלי הקשה שונים, שמות התופים והצלילים שהם מפיקים, מקצבים, מעברים והכי חשוב "משתוללים" ו"מתפרקים" על התופים. כמובן רצוי לעשות הרבה רעש! בנוסף אני מנגן על גיטרה חשמלית וגיטרה באס, ובמהלך השיעור אנו מנסים "להקים" להקה קטנה ולנגן שירים שהתלמיד אוהב. הכל בקלילות, בחיוך עם כיף גדול. על מנת להשתתף בשיעור כזה לא צריך שום רקע, נסיון או ידע מוקדם. במרוצת השנים העברתי שיעורי חוויה בתופים לאיש שב"כ רציני שתמיד חלם לתופף, לאישה הייטקיסטית שחגגה יום הולדת ולסבתא בת 70 שבאה לתת בראש!!! בקיצור השיעור מתאים לכולם!

צוות המורים

 • ניקי קינסבורנר

 • גיא שושן

 • אורן תובל

 • דרור רוסתמי

צוות המורים כולל חמישה מורים לתופים מהטובים שיש. שי פסטרנק – מנהל בית הספר, ניקי קינסבורנר, גיא שושן, אורן תובל ודרור רוסתמי. לפירוט על צוות המורים לחץ כאן.

תרגישו חופשי להיות בקשר

Call Now Button